نقشه تفکیک آپارتمان

نقشه تفکیک آپارتمان به منظور تعیین مساحت دقیق هر واحد به صورت جداگانه و در حد سانتی متر انجام می شود که در نقشه تهیه شده هم مساحت و هم اندازه های دقیق درج شده است که یک راه حل مناسب برای انجام خرید و فروش املاک فاقد سند تک برگ یا درر حال ساخت است که با تهیه این نقشه می توان معامله ای مطمئن را انجام داد و در صورت نیاز متقاضی بعد از چاپ توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی و یا مهندس عضو نظام مهندسی مهر و امضا می شود.

نقشه تفکیک آپارتمان

برای انجام معاملاتی ملکی نیاز به مساحت ملک است تا قیمت واقعی ملک مشخص شود و این مساحت هر چقدر دقیق تر باشد مساحت تعیین شده برای واحد نیز دقیق تر است که این مساحت در سند های قدیمی به صورت دقیق ذکر نشده و امروزه به دلیل قیمت ملک بعضی از واحد ها به صورت پیش فروش معامله می شوند که برای انجام خرید و فروش این املاک بهتر است تفکیک آپارتمان انجام شود تا معامله ای مطمئن برای هر دو طرف معامله انجام شود که کار تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی انجام می شود.

برای انجام تفکیک آپارتمان باید با استفاده از متر لیزری در محل واحد اندازه های دقیق در حد سانتی متر از ملک برداشت شود تا در  مرحله بعدی ترسیم نقشه تفکیک آپارتمان با توجه به اندازه های برداشت شده و قوانین موجود انجام میشود و در نهایت نقشه ای از ملک به دست می آید که مساحت دقیق در حد سانتی متر و اندازه ها در آن درج شده است و این نقشه بعد از چاپ در صورت نیاز متقاضی توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی یا مهندس عضو نظام مهندسی مهر و امضا می شود.

رادین 09129277534 و 02166398316 کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری و امور ثبتی

تفکیک آپارتمان

 

نقشه برداری تفکیکی توسط کارشناس مجرب نقشه بردار

تفکیک  و  نقشه  برداری  زمین  های زراعی، باغات،  آپارتمان توسط کارشناس مجرب و مهندسین  نقشه  بردار  دارای  پروانه  نظام  مهندسی  زیر  نظر کارشناس رسمی دادگستری (مشاوره رایگان) در امور تفکیک نقشه برداری به علت بار حقوقی و حساسیت بالا، بیش از هر چیزی “دقت و صحت” مورد  نیاز  است.  که  تحقق  این  امر تنها توسط کارشناسان متخصص و مجرب و همچنین ابزارها و دستگاه های دقیق و به روز نقشه برداری میسر می باشد.

در  همین  راستا  ما با به کار گیری کارشناسان زبده نقشه برداری با پروانه نظام مهندسی و تجربه بالای کارشناسان  رسمی  دادگستری  در زمینه تامین کادر نیروی انسانی و همچنین تجهیزات به روز نقشه برداری (دوربین های نقشه برداری توتال استیشن ، ترازیاب های نیو،جی پی اس دو فرکانسه، مترهای لیزری)  نهایت  تلاش  خود  را  نموده ایم. تا در اسرع وقت با دقت و صحت پاسخگوی امور محوله تفکیکی و مشاوره رایگان از طرف متقاضیان باشیم.

روش تفکیک زمین با سند شش دانگ

از آنجایی که تفکیک زمین یک امر دلخواه است. و در این زمینه مالک زمین یک نفر است. باید بر اساس طرح و مساحت های دلخواه مالک تقسیم زمین انجام گیرد. اما باید توجه داشت که در ابتدا باید نقشه برداری از زمین انجام گیرد. تا با تهیه نقشه یو تی ام زمین مساحت و موقعیت و زوایای ملک تعیین گردد. تا تقسیم زمین نیز به صورت دقیق انجام شود. در ادامه با توجه به تهیه نقشه زمین با استفاده از نرم افزار و با توجه به مساحت های مد نظر تقسیم زمین انجام می گیرد. و مالک با توجه به تهیه نقشه های یو تی ام از هر قطعه و موقعیت قطعات در زمین مادر می توان. برای جدا سازی زمین و اخذ سند تک برگ برای هر قطعه اقدام کرد.

تفکیک آپارتمان با دقت مطلوب

تفکیک آپارتمان با دقت مطلوب با استفاده از مهندس نقشه بردار عضو سازمان نظام مهندسی انجام می شود. در  صورتی که شما قصد تفکیک آپارتمان خود را دارید می توانید به سازمان نظام مهندسی مراجعه فرمایید و بعد  از  مراحل  لازم به شما مهندس نقشه بردار برای تفکیک ملک شما را معرفی می نمایند که نقشه تفکیک آپارتمان شما را تهیه می نماید.

روش دیگر مراجعه به مهندس  نقشه بردار  عضو  نظام  مهندسی میباشد که رادین مپ با استفاده از مهندسین متخصص آماده ارائه خدمات به شما میباشد. برای تهیه نقشه تفکیکی به مهندس نقشه بردار سازمان نظام مهندسی مراجعه فرمایید.

نقشه برداری تفکیکی توسط نقشه بردار

نقشه برداری تفکیکی توسط نقشه بردار با استفاده از مهندس نظام مهندسی انجام میشود. این نوع نقشه برداری به منظور تفکیک آپارتمان و اراضی کشاورزی انجام میشود. برای تفکیک آپارتمان مهندس نقشه بردار از نظام مهندسی انتخاب میشود و برای تفکیک اراضی باید به شرکت نقشه برداری مراجعه کرد.

در تفکیک آپارتمان مهندس نقشه بردار نقشه برداری از ساختمان را با دوربین و مترلیزری انجام می دهد و نقشه تفکیک شده طبقات ساختمان تهیه میشود. در تفکیک اراضی مهندس نقشه برداریک نقشه از زمین  تهیه میکند  و  طبق  درخواست کارفرما نقشه را قطعه بندی و در زمین پیاده میکند.

تفکیک آپارتمان

تفکیک آپارتمان با نظارت مهندس نقشه بردارنظام مهندسی برای شهرداری انجام میشود. تفکیک آپارتمان عبارت است ازتخصیص سند های مستقل به واحد های آپارتمانی،ملکی که دارای سندی واحد است.عملیات تفکیک آپارتمان توسط کارشناس نقشه برداری عضو سازمان نظام مهندسی  (دارای پروانه اشتغال بکارو گواهینامه تفکیک آپارتمانی )  انجام می شود اصولا برای به دست آمدن  متراژدقیق آپارتمان که شامل پارکینگ ، لابی، آسانسور، تراس، واحد ها و حیاط میباشد شهرداری تهیه نقشه تفکیک آپارتمان را  در  دستور  کار  قرار می دهد.

توسط سازمان نظام مهندسی مهندس نقشه بردار به متقاضی معرفی میشود و عملیات تفکیک انجام میدهد. روش برداشت به این صورت است که عملیات با متر لیزری انجام میشود و  حسنی که متر لیزری دارد این است که درمناطقی که امکان ورود نیست مانند نورگیر ها ، چاله ها آسانسور و… قادراست طول را اندازه گیری کند. در مرحله  اول  ابعاد ساختمان اندازه گیری میشود و باید توجه داشت با اندازه گیری چهار ضلع ملک چهار چوب آن معلوم نمیشود و لازم است یک زاویه یا یک قطر را نیز اندازه گیری کرد سپس پارکینگ، لابی، آسانسور، تراس، واحد ها و… اندازه گیری میشود.

بعدازاین که نقشه های تفکیکی  تهیه شدبه دفتر نقشه های تفکیکی ارجاع داده می شود و متقاضی از آن جا نقشه را دریافت میکند و به شهرداری ارئه میدهد.

 

 

این مطلب چه مقدار برای شما مفید بوده است؟

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز. 5 / 5. میزان امتیاز: 1

تا کنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید.

نقشه برداری رادینمشاهده نوشته ها

Avatar for نقشه برداری رادین

شرکت فنی مهندسی رادین مپ متشکل از گروه کارشناسان رسمی دادگستری، نقشه برداری و امور ثبتی فعال در تمام زمینه های امور ثبتی اعم از تهیه نقشه های (UTM) یو تی ام ادارات ثبت و شهرداریها و جانمایی پلاک های ثبتی سند های قدیمی دفترچهای و شاهنشاهی و تعیین موقعیت دقیق املاک و همچنین تفسیر عکس های هوایی برای سازمان های دولتی و قضایی و انجام کلیه استعلامات ملکی و امور فنی ملک با استفاده از بروزترین تجهیزات و مجرب ترین کارشناسان آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد. برای اخذ مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید 09129277534 — 02166398316

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *