کاربرد نقشه یو تی ام

کاربرد نقشه یو تی ام در تمامی زمینه هایی که با زمین در ارتباط باشد کاربرد دارد ولی اصلی ترین موضوع استفاده از این نوع از نقشه امروزه در گرفتن سند تک برگ برای ملک است.

کاربرد نقشه یو تی ام

نقشه یو تی ام به معنای این است که یک قطعه از زمین را بر روی زمین بر اساس مختصات مشخص کرده  و یک نقشه بر همین اساس تهیه می شود. زمانی که می گوییم نقشه یو تی ام از ملک به این معنا است چهار گوشه ملک را بر اساس مختصات مشخص کرده و این کار توسط کارشناس رسمی  دادگستری نقشه برداری و باید با استفاده از تجهیزات نقشه برداری انجام می‌شود و در نهایت در سیستم ترسیمی نقشه یو تی ام از ملک تهیه می شود و اگر این نقشه توسط کارشناس رسمی دادگستری مهر و امضا شود می‌توان در سازمان‌های دولتی مانند سازمان ثبت برای گرفتن سند تک برگ برای ملک از این نقشه یو تی ام استفاده کرد.

پس برای تهیه نقشه یو تی ام یا به عبارت دیگر مشخص کردن موقعیت دقیق یک ملک یا محدوده باید به یک کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری مراجعه کرد تا با بررسی پلاک ثبتی ملک و حد و مرز های مربوط به ملک یک تیم نقشه بردار به همراه یک سری تجهیزات نقشه برداری در محل ملک حاضر شوند و با استفاده از تجهیزات نقشه برداری مختصات گوشه های ملک را با رعایت مرزهای همسایگی ملک برداشت کنند و بعد از آن با توجه به مختصات برداشت شده در محل ملک نقشه یو تی ام ملک را تهیه کرده و آن نقشه تهیه شده را مهر و امضا کنند و به دست مالک یا مراجع مربوطه بفرستند تا با استفاده از این نقشه‌ها بتوانند قطعه زمین را ثبت کنند.

رادین 09129277534 و 44377035
کارشناس رسمی دادگستری نقشه
برداری

کاربرد نقشه یو تی ام

نقشه یو تی ام

 

این مطلب چه مقدار برای شما مفید بوده است؟

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز. 0 / 5. میزان امتیاز: 0

تا کنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید.

نقشه برداری رادینمشاهده نوشته ها

Avatar for نقشه برداری رادین

شرکت فنی مهندسی رادین مپ متشکل از گروه کارشناسان رسمی دادگستری، نقشه برداری و امور ثبتی فعال در تمام زمینه های امور ثبتی اعم از تهیه نقشه های (UTM) یو تی ام ادارات ثبت و شهرداریها و جانمایی پلاک های ثبتی سند های قدیمی دفترچهای و شاهنشاهی و تعیین موقعیت دقیق املاک و همچنین تفسیر عکس های هوایی برای سازمان های دولتی و قضایی و انجام کلیه استعلامات ملکی و امور فنی ملک با استفاده از بروزترین تجهیزات و مجرب ترین کارشناسان آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد. برای اخذ مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید 09129277534 — 02166398316

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *