خطای ماکزیمم در نقشه برداری های کارشناس دادگستری

نقشه برداریهای کارشناس دادگستری


خطای ماکزیمم در نقشه برداری های کارشناس دادگستری

ایا می دانید خطای ماکزیمم در نقشه برداری های کارشناس رسمی دادگستری چیست؟

ایا می دانید خطای ماکزیمم در نقشه برداری های دادگستری به چه معنایی می باشد؟

خطای ماکزیمم چیست ؟

خطای ماکزیمم یکی از مفاهیم مهم اندازه گیری خطا در نقشه برداری هایی است. که توسط کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری انجام می شود. خطای ماکزیمم از لحاظ مقدار برابر است با دو و نیم برابر خطای کوادراتیک  یا خطای متوسط هندسی است.

خطای ماکزیمم در واقع مقدار خطایی را نشان می دهد. که اگر خطای نقشه بردار رسمی دادگستری از ان مقدار بیشتر بود. در واقع در محاسبه ان کمیت اشتباه کرده  است. در واقع مرز میان خطا و اشتباه در اندازه گیری های کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری می باشد. فرض کنید خطای ماکزیمم در اندازه گیری 6 باشد. اگر مقادیر اندازه گیری شده دارای اختلافی بیشتر از 6 باشند. آن مقادیر اشتباه هستند. و اگر کمتراز 6 باشد قابل قبول می باشند.

رادین مپ

شرکت رادین مپ با دارا بودن از متخصصین با علم و تجربه مناسب این امکان را به شما می دهد. که شما را در زمینه نقشه برداری و امور ثبتی یاری نماید. و در تهیه نقشه ثبتی از ملک خود مانند نقشه یو تی ام ، نقشه جانمایی پلاک ثبتی و.. به شما خدمات ارزشمندی را ارائه نماید.

رادین مپ با سابقه درخشان در زمینه نقشه برداری و امورثبتی با به کار گیری کارشناس رسمی دادگستری این توانایی را داردکه نقشه های ثبتی و نقشه های تفکیکی را با استفاده از مهر کارشناس رسمی نقشه برداری تهیه نمایند.

علاوه بر خدمات در حوزه ی ثبت رادین مپ در دیگر امورنقشه برداری توانایی انجام خدمات نقشه برداری را داراست و با به کارگیری مجموعه ای متخصص میتواند پروژه های نقشه برداری نهاد های دولتی را با به کار گیری دانش نوین روز شروع و به پایان برساند.

برای تهیه نقشه های ثبتی بایستی به کارشناس رسمی نقشه برداری مراجعه کرد.

رادین مپ از آغاز پروژه تا پایان پروژه در کنار شماست.

این مطلب چه مقدار برای شما مفید بوده است؟

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز. 0 / 5. میزان امتیاز: 0

تا کنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید.

نقشه برداری رادینمشاهده نوشته ها

Avatar for نقشه برداری رادین

شرکت فنی مهندسی رادین مپ متشکل از گروه کارشناسان رسمی دادگستری، نقشه برداری و امور ثبتی فعال در تمام زمینه های امور ثبتی اعم از تهیه نقشه های (UTM) یو تی ام ادارات ثبت و شهرداریها و جانمایی پلاک های ثبتی سند های قدیمی دفترچهای و شاهنشاهی و تعیین موقعیت دقیق املاک و همچنین تفسیر عکس های هوایی برای سازمان های دولتی و قضایی و انجام کلیه استعلامات ملکی و امور فنی ملک با استفاده از بروزترین تجهیزات و مجرب ترین کارشناسان آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد. برای اخذ مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید 09129277534 — 02166398316

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *