نقشه برداری

خطاهای اندازه گیری نقشه بردار رسمی دادگستری کدامند؟


خطاهای اندازه گیری نقشه بردار رسمی دادگستری کدامند؟

آیا می دانید خطاهای اندازه گیری نقشه بردار رسمی دادگستری کدامند؟

ایا می دانید با وجود ابزارالات دقیق نقشه برداری و اندازه گیری, بین مقدار واقعی اندازه ها و مقدار اندازه گیری شده توسط کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری اختلاف وجود دارد که این اختلاف را خطای اندازه گیری می نامند.

خطاهای اندازه گیری

در علم  نقشه برداری اساس کار اندازه گیری طولها و زوایا می باشد. که با نشانه روی و قرائت های مختلف توام می باشد. بنابراین هر یک از این اندازه های به دست آمده به دلیل نقص ساختمانی, وسیله  های  اندازه گیری  از  قبیل کوتاه یا بلند بودن طول واقعی متر نسبت به طول اسمی هستند. یا عدم تساوی تقسیمات نقاله دوربین در اندازه گیری های طول و زوایا دارای خطاهایی خواهد بود. که به دلایل فوق در اندازه گیری ها دخالت می کنند. از طرفی نارسایی حواس نقشه بردار رسمی دادگستری از قبیل تشخیص چشم که شخص نمی تواند. اجزای کوچک تقسیمات را به دقت از هم تشخیص دهد. خطاهایی به وجود می اید. که اگر مقدار این خطاها از یک حد معین کمتر باشد قابل قبول خواهد بود.

رادین مپ

شرکت رادین مپ با دارا بودن از متخصصین با علم و تجربه مناسب این امکان را به شما می دهد. که شما را در زمینه نقشه برداری و امور ثبتی یاری نماید. و در تهیه نقشه ثبتی از ملک خود مانند نقشه یو تی ام ، نقشه جانمایی پلاک ثبتی و.. به شما خدمات ارزشمندی را ارائه نماید.

رادین مپ با سابقه درخشان در زمینه نقشه برداری و امورثبتی با به کار گیری کارشناس رسمی دادگستری این توانایی را دارد. که نقشه های ثبتی و نقشه های تفکیکی را با استفاده از مهر کارشناس رسمی نقشه برداری تهیه نمایند.

علاوه بر خدمات در حوزه ی ثبت رادین مپ در دیگر امور نقشه برداری توانایی انجام خدمات نقشه برداری را دارا است. و با به کارگیری مجموعه ای متخصص میتواند پروژه های نقشه برداری نهاد های دولتی را با به کار گیری دانش نوین روز شروع و به پایان برساند.

برای تهیه نقشه های ثبتی بایستی به کارشناس رسمی نقشه برداری مراجعه کرد.

رادین مپ از آغاز پروژه تا پایان پروژه در کنار شماست.

این مطلب چه مقدار برای شما مفید بوده است؟

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز. 0 / 5. میزان امتیاز: 0

تا کنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید.

نقشه برداری رادینمشاهده نوشته ها

Avatar for نقشه برداری رادین

شرکت فنی مهندسی رادین مپ متشکل از گروه کارشناسان رسمی دادگستری، نقشه برداری و امور ثبتی فعال در تمام زمینه های امور ثبتی اعم از تهیه نقشه های (UTM) یو تی ام ادارات ثبت و شهرداریها و جانمایی پلاک های ثبتی سند های قدیمی دفترچهای و شاهنشاهی و تعیین موقعیت دقیق املاک و همچنین تفسیر عکس های هوایی برای سازمان های دولتی و قضایی و انجام کلیه استعلامات ملکی و امور فنی ملک با استفاده از بروزترین تجهیزات و مجرب ترین کارشناسان آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد. برای اخذ مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید 09129277534 — 02166398316

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *