تهیه تامین دلیل اراضی کشاورزی

تهیه تامین دلیل اراضی کشاورزی به منظور اثبات ادعای سابقه احیا زمین به کار می رود. که بر اساس تفسیر عکس های هوایی که توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی انجام می شود. تهیه و در نهایت توسط کارشناس رسمی دادگستری مربوطه مهر و امضا می شود. تا برای ارائه به دادگاه یا منابع طبیعی مورد اعتبار باشد.

تهیه تامین دلیل اراضی کشاورزی

تامین دلیل منظور گزارشی است که برای دادگاه های اختلافات ملکی و یا منابع طبیعی تهیه می شود. که برای بر اساس بررسی های لازم بر روی عکس های هوایی و یا مدارک لازم انجام می شود. و جزء وظایف کارشناسان رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی است. که با تهیه عکس های هوایی اینکار انجام می شود. و در نهایت با انجام نتیجه گیری های گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود.

برای انجام باید در ابتدا عکس های هوایی از سازمان نقشه برداری کشور و یا سازمان جغرافیا نیرو های مسلح تهیه شود. تا با تهیه زوج عکس های هوایی تفسیر عکس هوایی توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی انجام می شود. و با بررسی های انجام شده بر روی عکس های هوایی و نتیجه گیری نهایی گزارش تفسیر عکس هوایی و یا تامین دلیل تهیه می شود. این گزارش بعد از چاپ توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مهر و امضا می شود. و به دست متقاضی می رسد. تا برای انجام امور اداری و در سازمان منابع طبیعی و یا حل اختلافات در دادگاه اقدام کند. که این گزارش به منظور بررسی سابقه احیا زمین های کشاورزی تهیه می شود. تا با اثبات وجود آثار کشاورزی در زمین گزارش آن تهیه شود.

تهیه تامین دلیل اراضی کشاورزی

این مطلب چه مقدار برای شما مفید بوده است؟

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز. 1 / 5. میزان امتیاز: 1

تا کنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید.

نقشه برداری رادینمشاهده نوشته ها

Avatar for نقشه برداری رادین

شرکت فنی مهندسی رادین مپ متشکل از گروه کارشناسان رسمی دادگستری، نقشه برداری و امور ثبتی فعال در تمام زمینه های امور ثبتی اعم از تهیه نقشه های (UTM) یو تی ام ادارات ثبت و شهرداریها و جانمایی پلاک های ثبتی سند های قدیمی دفترچهای و شاهنشاهی و تعیین موقعیت دقیق املاک و همچنین تفسیر عکس های هوایی برای سازمان های دولتی و قضایی و انجام کلیه استعلامات ملکی و امور فنی ملک با استفاده از بروزترین تجهیزات و مجرب ترین کارشناسان آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد. برای اخذ مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید 09129277534 — 02166398316

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *