نقشه برداری املاک

کمیت در نقشه برداری


بهترین مقدار کمیت در نقشه برداری های دادگستری

آیا می دانید پس از اندازه گیری چند باره یک کمیت کدام مقدار بهترین مقدار کمیت را در نقشه برداری های رسمی دادگستری بدست می دهد؟

آیا می دانید روش محاسبه بهترین مقدار کمیت کدام است؟

بهترین مقدار کمیت در نقشه برداری های دادگستری

فرض کنید یک کمیت مانند طول یا زاویه را نقشه بردار دادگستری n مرتبه اندازه گیری کرده باشد. و مقادیر اندازه گیری شده n تعداد باشد. برای بدست آوردن بهترین مقدار این کمیت که توسط کارشناس رسمی نقشه برداری محاسبه می شود. این است که تمام مقادیراندازه گیری شده را با هم جمع می نماید. و بر تعدادش تقسیم می کند. در واقع مقدار متوسط این کمیت را محاسبه می نماید. برای  سایر کمیتها نیز چنین روش محاسبه ای توسط کارشناس رسمی دادگستری انجام می شود. یعنی مقدار متوسط آن  کمیت را به عنوان بهترین مقدار ان کمیت اعلام می نماید. البته گاهی کارشناس رسمی دادگستری به کمیت ها به دید اماری نگاه می کند. و علاوه بر میانگین انحراف معیار و واریانس کمیت ها رانیز محاسبه می نماید. که درجای خود استفاده شده و نتایج دقیق تری را در اختیار کارشناس نقشه برداری دادگستری قرار می دهد.

رادین مپ

شرکت  رادین مپ با دارا بودن از متخصصین با علم و تجربه مناسب این امکان را به شما میدهد. که  شما را در زمینه نقشه برداری و امور ثبتی یاری نماید. و در تهیه نقشه ثبتی از ملک خود مانند نقشه یو تی ام ، نقشه جانمایی پلاک ثبتی و.. به شما خدمات ارزشمندی را ارائه نماید.

رادین مپ  با سابقه  درخشان در زمینه نقشه برداری و امور ثبتی با به کار گیری کارشناس رسمی دادگستری این توانایی را دارد. که  نقشه های ثبتی و نقشه های تفکیکی را با استفاده از مهر کارشناس رسمی نقشه برداری تهیه نمایند.

علاوه  بر  خدمات در  حوزه ی  ثبت رادین مپ در دیگر امور نقشه برداری توانایی انجام خدمات نقشه برداری را داراست و با به کارگیری مجموعه ای متخصص می تواند. پروژه های نقشه برداری نهاد های دولتی را با به کار گیری دانش نوین روز شروع و به پایان برساند. برای تهیه نقشه های ثبتی بایستی به کارشناس رسمی نقشه برداری مراجعه کرد.

رادین مپ

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، نبش سی و هفتم، پلاک 163، واحد6
تهران, تهران
ایران
تلفن: +989129277534
تلفن دوم: +982166398316
فکس: 02188857248
ایمیل: radinmapiran@gmail.com
شنبه09:00 - 18:00
یک شنبه09:00 - 18:00
دوشنبه09:00 - 18:00
سه شنبه09:00 - 18:00
چهار شنبه09:00 - 18:00
پنج شنبه09:00 - 13:00
جمعهبسته است

این مطلب چه مقدار برای شما مفید بوده است؟

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز. 0 / 5. میزان امتیاز: 0

تا کنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید.

نقشه برداری رادینمشاهده نوشته ها

Avatar for نقشه برداری رادین

شرکت فنی مهندسی رادین مپ متشکل از گروه کارشناسان رسمی دادگستری، نقشه برداری و امور ثبتی فعال در تمام زمینه های امور ثبتی اعم از تهیه نقشه های (UTM) یو تی ام ادارات ثبت و شهرداریها و جانمایی پلاک های ثبتی سند های قدیمی دفترچهای و شاهنشاهی و تعیین موقعیت دقیق املاک و همچنین تفسیر عکس های هوایی برای سازمان های دولتی و قضایی و انجام کلیه استعلامات ملکی و امور فنی ملک با استفاده از بروزترین تجهیزات و مجرب ترین کارشناسان آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد. برای اخذ مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید 09129277534 — 02166398316

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *