کارشناس جانمایی پلاک ثبتی ملک

کارشناس جانمایی پلاک ثبتی ملک

کارشناس جانمایی پلاک ثبتی ملک که به منظور تعیین مرزها و موقعیت ملک بر روی زمین کار جانمایی را انجام می دهد. و در انتهای کار جانمایی یک نقشه یو تی ام از ملک تهیه می شود. که در این نقشه یو تی ام موقعیت دقیق مرزهای ملک بر روی کره زمین با استفاده از مختصات های یو تی ام انجام می شود. و این نقشه یو تی ام بعد از چاپ توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری مهر و امضا می شود. و به دست متقاضی می رسد. تا برای انجام امور اداری ملک اقدام کند.

روش انجام جانمایی پلاک ثبتی

جانمایی پلاک ثبتی منظور تعیین مرزها و موقعیت املاک گمشده با توجه به اسناد و مدارک موجود و اطلاعتی مانند پلاک ثبتی ملک است. که با توجه به این پلاک ثبتی ملک که منظور همان پلاک اصلی و فرعی قید شده. در سند مالکیت است استعلام نقشه ثبتی ملک گرفته می شود. و بر اساس این نقشه ثبتی تهیه شده موقعیت ملک تعیین می شود. در ادامه با توجه به حدود اربعه درج شده در سند مرزهای ملک تعیین و در صورت امکان بر روی زمین میخ کوبی می شود.

با توجه به مرزهای تعیین شده برای ملک مختصات یو تی ام گوشه های ملک برداشت و نقشه یو تی ام از ملک تهیه می شود. این نقشه با درج مختصات های یو تی ام گوشه های ملک در نقشه و اطلاعات تکمیلی ملک چاپ و توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری مهر و امضا می شود. و به دست متقاضی می رسد. تا برای امور اداری ملک در سازمان ها و ارگان های دولتی اقدام کند.

در بحث جانمایی ملک گاهی املاک دارای آدرس و موقعیت مشخصی هستند. اما مرزهای ملک از لحاظ جانمایی دقیق نیاز به بررسی و یا تغییر دارد. که در این حالت با استفاده از تجهیزات نقشه برداری در محل ملک برداشت مختصات انجام می شود. و با تهیه نقشه یو تی ام و بررسی حدود اربعه ملک با سند مرزهای ملک تعیین می شود.

کارشناس جانمایی پلاک ثبتی ملک

رادین مپ

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، نبش سی و هفتم، پلاک 163، واحد6
تهران, تهران
ایران
تلفن: +989129277534
تلفن دوم: +982166398316
فکس: 02188857248
ایمیل: radinmapiran@gmail.com
شنبه09:00 - 18:00
یک شنبه09:00 - 18:00
دوشنبه09:00 - 18:00
سه شنبه09:00 - 18:00
چهار شنبه09:00 - 18:00
پنج شنبه09:00 - 13:00
جمعهبسته است

این مطلب چه مقدار برای شما مفید بوده است؟

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز. 5 / 5. میزان امتیاز: 1

تا کنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید.

نقشه برداری رادینمشاهده نوشته ها

Avatar for نقشه برداری رادین

شرکت فنی مهندسی رادین مپ متشکل از گروه کارشناسان رسمی دادگستری، نقشه برداری و امور ثبتی فعال در تمام زمینه های امور ثبتی اعم از تهیه نقشه های (UTM) یو تی ام ادارات ثبت و شهرداریها و جانمایی پلاک های ثبتی سند های قدیمی دفترچهای و شاهنشاهی و تعیین موقعیت دقیق املاک و همچنین تفسیر عکس های هوایی برای سازمان های دولتی و قضایی و انجام کلیه استعلامات ملکی و امور فنی ملک با استفاده از بروزترین تجهیزات و مجرب ترین کارشناسان آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد. برای اخذ مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید 09129277534 — 02166398316

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *