نقشه جانمایی ملک برای سند

نقشه جانمایی ملک برای سند های قدیمی منگوله دار به منظور تعیین موقعیت املاکی است که دارای اسناد قدیمی می باشند اما از موقعیت دقیق آن ها اطلاعی در دست نیست و برای تعیین موقعیت دقیق این املاک باید کار جانمایی پلاک ثبتی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی انجام شود و نقشه یو تی ام ملک تهیه شود.

رادین 09129277534 و 02166398316 کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری و امور ثبتی

نقشه جانمایی ملک برای سند

یکی از مشکلاتی که اسناد قدیمی منگوله دار امروزه با آن مواجه هستند این است که موقعیت دقیق ملک تنها بر اساس سند امکان پذیر نیست و در صورتی که مالک از موقعیت ملک خود مطلع نباشد باید به کارشناسان رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کند تا با انجام جانمایی پلاک ثبتی موفعیت و حدود ملک تعیین شود و نقشه یو تی ام ملک تهیه شود.

مطالب مرتبط

انجام جانمایی ملک برای صدور سند تک برگ

این مطلب چه مقدار برای شما مفید بوده است؟

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز. 0 / 5. میزان امتیاز: 0

تا کنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید.

نقشه برداری رادینمشاهده نوشته ها

Avatar for نقشه برداری رادین

شرکت فنی مهندسی رادین مپ متشکل از گروه کارشناسان رسمی دادگستری، نقشه برداری و امور ثبتی فعال در تمام زمینه های امور ثبتی اعم از تهیه نقشه های (UTM) یو تی ام ادارات ثبت و شهرداریها و جانمایی پلاک های ثبتی سند های قدیمی دفترچهای و شاهنشاهی و تعیین موقعیت دقیق املاک و همچنین تفسیر عکس های هوایی برای سازمان های دولتی و قضایی و انجام کلیه استعلامات ملکی و امور فنی ملک با استفاده از بروزترین تجهیزات و مجرب ترین کارشناسان آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد. برای اخذ مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید 09129277534 — 02166398316

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *