اهمیت نقشه برداری کارشناس رسمی قیمت املاک

کارشناس رسمی دادگستری راه و ساختمان


حق الزحمه کارشناس رسمی دادگستری راه و ساختمان

حق  الزحمه کارشناس رسمی دادگستری راه و ساختمان چقدر می باشد؟

این حق الزحمه را چه چیزی تعیین می کند؟

برای پاسخ دادن به این سوال، متن زیر را بخوانید.

حق الزحمه کارشناس رسمی دادگستری

حق الزحمه کارشناس رسمی دادگستری راه و ساختمان بر اساس کار های که به آن ها ملحق می شود. و وظایفی که دارند،تعیین می شود. که دادگستری به آن ها می دهد. این حق الزحمه دست مزد این کارشناسان رسمی دادگستری راه و ساختمان می باشد. که به صورت ماهیانه پرداخت می شود.

کاشناسان رسمی در زمینه های مختلفی فعالیت می کنند. که هر کدام تخصص جدا گانه ای دارند و راه و ساختمان یکی از این تخصص ها است. که به منظور تایید نقشه های مربوطه فعالیت و با تایید نقشه ها به آن ها اعتبار می بخشند.

رادین مپ

شرکت بازرگانی مهندسی رادین مپ با گروهی متخصص و متعهد در زمینه نقشه برداری و امور ثبتی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. برای تهیه نقشه یو تی ام به کارشناس رسمی نقشه برداری مراجعه فرمایید.

این مطلب چه مقدار برای شما مفید بوده است؟

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز. 0 / 5. میزان امتیاز: 0

تا کنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید.

نقشه برداری رادینمشاهده نوشته ها

Avatar for نقشه برداری رادین

شرکت فنی مهندسی رادین مپ متشکل از گروه کارشناسان رسمی دادگستری، نقشه برداری و امور ثبتی فعال در تمام زمینه های امور ثبتی اعم از تهیه نقشه های (UTM) یو تی ام ادارات ثبت و شهرداریها و جانمایی پلاک های ثبتی سند های قدیمی دفترچهای و شاهنشاهی و تعیین موقعیت دقیق املاک و همچنین تفسیر عکس های هوایی برای سازمان های دولتی و قضایی و انجام کلیه استعلامات ملکی و امور فنی ملک با استفاده از بروزترین تجهیزات و مجرب ترین کارشناسان آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد. برای اخذ مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید 09129277534 — 02166398316

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *